הגישה שלי, או - הסבר על קצר על שיעורי פילאטיס מזרן _ מוּדע

אז מה זה אומר בעצם

עבורי המונח מוּדַע מייצג את איכות של נוכחות ברגע הזה. כדי לתרגל מודעות, אני שמה דגש על פיתוח איכויות של תשומת לב, הרפיה וזרימה אנרגטית בכל התלת מימדיות של הגוף (ואולי אפילו רב מימדיות:) 

האיכות של תשומת הלב ממקדת אותנו במה שקורה ממש עכשיו 

האיכות של הרפיה מאפשרת מרחב של שיחרור ממתחים שמצטברים ביומיום 

האיכות של זרימה אנרגטית מאפשרת להתחבר למרחב החכמה שמהדהדת בתאים של גופנו. חכמה של ריפוי, של תמיכה ושל בריאות.

 

למה אני צריכה את זה 

שאלה טובה

אני מאמינה שחסינות הגוף שלנו, הבריאות שלנו הפיזית והמנטלית שזורות אחת בשניה. חוויות החיים שלי בתחום הגופני והאנרגטי, הביא אותי למסקנה שהגוף מושפע מהאנרגיה. למעשה הגוף הוא אנרגיה. ברמה האנטומית בכל אטום יש יותר ריק מאשר חומר - הריק הזה הוא האנרגיה - שדה האנרגיה האלקטרומגנטי - החשמל שהיננו. 

 

בתכלס, תרגול גופני שמעודד איכויות של חיבור והקשבה לחכמת הגוף שלך - יוצר עבורך בריאות פיזית ורווחה מנטלית ומעניק לך גישה לעוצמה המרפאת והתומכת שיש בחכמת הזו, כך שתוכלי להרחיב את הנוכחות האנרגטית בגוף- הצ'י- הפראנה- אנרגיה החשמלית- אותם מקורות אנרגיה ייחודיים שהופכים אותך לחיונית, בריאה ומקורקעת היטב בגופך - והכי חשוב קשובה לעצמך ולגופך כחלק מהשלם שאת.

 

אז מה עושים בשיעור פילאטיס מוּדַע 

במהלך השיעור אני משלבת טכניקות פילאטיס, צ'י קונג נשי, יוגה רכה ותנועה מודעת בתוך מכלול של איכויות תשומת לב, הרפיה, וחיבור לנוכחות אנרגטית/זרימה.

 

למה בזום

זום נוח לי, מאוד. זום נוח גם למתרגלות איתי - מאוד

כשאני מנחה שיעור בזום אני מקפידה להזכיר לשחרר מבט מהמסך, ומעודדת כל אתת להקשבה פנימה. למעשה זה מה שאני עושה גם בשיעור רגיל (רק בלי החלק של המסך:) אני לא מצפה שיעתיקו את התנועות שלי, ואני מנחה באופן מדויק שמעודד חיבור פנימה כך שלגמרי אפשר לתרגל אפילו בעיניים עצומות.

למידע על ההתנהלות בזום לחצי כאן

למידע על מחירים לחצי כאן

מעניין אותך? צרי איתי קשר מגיע לך שיעור הכרות במתנה