ענבל פנים איכותי.jpg

החיבור שלי לגוף הפיזי

את תחילת הדרך שלי עם תנועה עשיתי בגיל 3 בחוג ריקוד, וכבוגרת למדתי במגמת המחול בית ספר תלמה ילין. עם גיוסי לצבא, לקחתי עצירה ארוכה. לקראת גיל 23, בערך 5 שנים אחרי שהפסקתי "לנוע", הרגשתי צורך שהיה כמעט פיזי -להתקרקע. בערך באותו זמן התחלתי לתרגל פילאטיס מזרן (במקרה אצל חברה שהתחילה ללמד) וזה מאוד עזר לי להתקרקע וליצור חוט מקשר אל הגוף הפיזי, שהיה מאוד חסר לי באותה תקופה ויצר אצלי תחושות של "ריחוף".  

התרגול היה משמעותי עבורי והעניק לי תחושת חיבור הולכת ומתחזקת לגופי, לכן החלטתי אחרי כ-3 שנים ללמוד להדריך פילאטיס. 

לאחר שהתחלתי להדריך, לאורך השנים התנסיתי במגוון טכניקות גופניות. בניהן: שיטת פאולה, רולפינג, טכניקת אלכסנדר, פלדנקרייז - כל תחום שעבד עם הגוף, הטיב וההעמיק את החיבור שלי פנימה


החיבור שלי לגוף האנרגטי

המהפך העיקרי שחוויתי היה טיפול אנרגטי שבחרתי לחוות בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. הגעתי למפגש הראשון ללא ידיעה לאיזה סוג של טיפול אני באה, אבל התרגשתי מאוד כאילו כבר אז ידעתי כמה הטכניקה הזו תהיה משמעותית עבורי . 

לאחר המפגש טיפולי הראשון חוויתי את עצמי באופן שלא הכרתי מעולם, והרגשתי את מלוא הנוכחות האנרגטי שלי באופן רחב וחדש שלא הכרתי עד אז. 

נדהמתי לגלות שהטיפול השפיע על הדרך שבה הגוף שלי נע ובהתאם גם על הדרך שבה העברתי שיעורי פילאטיס, והחלטתי שאני חייבת ללמוד איך להעביר את הטיפולים האלו.

למדתי את טכניקת EMF אצל תמר גנישר היקרה, שהיא השלוחה העיקרית של לימודי הטכניקה כאן בארץ

הבחירות שלי

בשנת 2012 ילדתי את בני הבכור המקסים. בחרתי ללדת בלידת בית מתוך ידיעה עמוקה שהגוף שלי יודע ללדת. עם הציר הראשון שהורגש פתחתי את מיטת הטיפולים והעברתי לעצמי טיפול אנרגטי בטכניקת EMF הקרובה כל כך לליבי. 

ככל שהצירים התעצמו נשמתי ונעתי איתם. בסה"כ מהציר הראשון ועד רגע הלידה חלפו להן 4 שעות. 

את אותו תהליך בדיוק עברתי בלידה השנייה של ילדתי המתוקית, בשנת 2015.

 

תהליך ההריון והלידה תמכו בידיעה הפנימית שלי לגבי הכוחות הטמונים בגוף,

והעצימו את החיבור שלי לאינטליגנציה הגופנית הטבעית ששוכנת בתאים.

 

בשנת 2017, שנתיים לאחר מוות פתאומי של אבי, התעורר בי צורך להעמיק עוד. בחרתי לקחת חלק בקורס הבסיס לתחילת הכרות ותרגול עם מדיטציית מיינדפולנס, דרך תובנה הנהדרים. התרגול המדיטטיבי היה עבורי כמו בית, ומעין חוט מקשר בין הגוף האנרגטי לגוף הפיזי ותמך באינטגרציה שבין הגוף לתודעה האנרגטית

מאז ועד היום....

אני לומדת עוד ועוד על חכמת הגוף השלמה דרך מגוון מרחבים: הכרות מעמיקה עם הנשימה, שיטת בוטייקו, פילוסופיה של היוגה, תנועה אותנטית, יוגה תרפיה, מדיטציה על סוגיה, צ'י קונג נשי, תרגול טונים, טכניקת emf, תרפיה גופנית וכל דבר חדש ומסקרן הנקרה בדרכי. 

תארים ותעודות

מדריכה מוסמכת לפילאטיס מזרן 2008

תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ובלשנות 2009

מטפלת מוסמכת בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי 2010

מדריכת בוטייקו רמה 1 2021

מעשירה את עולמי בסדנאות ותרגול בטכניקות מגוונות של גופ-נפש-רוח

מי ייתן וכל היצורים הברואים (ובוראים) יהיו חופשיים, מוגנים ואהובים

 
589.png
תמונה 8.jpg
 
תמונה.jpg