top of page

החיבור שלי לגוף הפיזי

את תחילת הדרך שלי עם תנועה עשיתי בגיל 3 בחוג ריקוד, וכבוגרת למדתי במגמת המחול בית ספר תלמה ילין. עם גיוסי לצבא, לקחתי עצירה ארוכה. לקראת גיל 23, בערך 5 שנים אחרי שהפסקתי "לנוע", הרגשתי צורך שהיה כמעט פיזי -להתקרקע. בשנת 2005 התחלתי לקחת חלק בשיעורי פילאטיס מזרן.  גיליתי שהתרגול מאוד עוזר לי לקרקע את תחושת הריחוף שהייתה לי בזמנו. 3 שנים לאחר מכן, בשנת 2008 התחלתי להדריך פילאטיס. 

לאורך השנים שחלפו התנסיתי במגוון טכניקות גופניות שעזרו לי להעמיק את תחושת הנוכחות. בניהן: שיטת פאולה, רולפינג, טכניקת אלכסנדר, פלדנקרייז ועוד.


החיבור שלי לגוף האנרגטי

המהפך העיקרי שחוויתי היה טיפול אנרגטי שבחרתי לחוות בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי. הגעתי למפגש הראשון בלי לדעת ממש למה אני מגיעה, אבל התרגשתי מאוד כאילו כבר אז ידעתי כמה הטכניקה הזו תהיה משמעותית עבורי. 

ממש מיד לאחר המפגש הטיפולי הראשון החוויה הפיזית שלי השתנתה, הרגשתי את עצמי באופן רחב וחדש שלא הכרתי. 

הטיפול השפיע על הדרך שבה הגוף שלי זז בשיעורים ובהתאם גם על הדרך שבה העברתי שיעורי פילאטיס, והייתה לי משיכה חזקה ללמוד להעביר את הטיפולים האלו.

התחלתי ללמוד טכניקת EMF אצל תמר גנישר היקרה, שהיא השלוחה העיקרית של לימודי הטכניקה כאן בארץ, ואני מודה עליה ועל המפגשים עד היום.

הבחירות שלי

במהלך שנת 2012 היית בהריון עם בני הבכור, באותה תקופה התחלתי לתרגל יוגה וקורס לידה בגישת היפנובירט'ינג שפתח לי צוהר לעולם הנשימה והדימיון המודרך.

בחרתי ללדת בלידת בית מתוך ידיעה עמוקה שהגוף שלי יודע ללדת. עם הציר הראשון פתחתי את מיטת הטיפולים והעברתי לעצמי טיפול אנרגטי בטכניקת EMF הקרובה כל כך לליבי. 

ככל שהצירים התעצמו נשמתי ונעתי איתם. בסה"כ מהציר הראשון ועד רגע הלידה חלפו להן 4 שעות. 

את אותו תהליך בדיוק עברתי בלידה השנייה של ילדתי המתוקית, בשנת 2015.

 

תהליך ההריון והלידה תמכו בידיעה הפנימית שלי לגבי הכוחות הטמונים בגוף, והעצימו את החיבור שלי לאינטליגנציה הגופנית הטבעית ששוכנת בתאים.

ההכרות עם עולם המדיטציה

 

בשנת 2017, שנתיים לאחר מוות פתאומי של אבי, התעורר בי צורך להעמיק עוד. בחרתי לקחת חלק בקורס הבסיס של מדיטציית תובנה. התרגול המדיטטיבי היה עבורי כמו בית, ומעין חוט מקשר בין הגוף האנרגטי לגוף הפיזי ותמך באינטגרציה שבין הגוף לתודעה האנרגטית.

מאז ועד היום והלאה....

אני לומדת עוד ועוד על חכמת הגוף השלמה דרך מגוון מרחבים: הכרות מעמיקה עם הנשימה, שיטת בוטייקו, פילוסופיה של היוגה, תנועה אותנטית, יוגה תרפיה, מדיטציה על סוגיה, צ'י קונג נשי, תרגול טונים, טכניקת emf, תרפיה גופנית וכל דבר חדש ומסקרן הנקרה בדרכי. 

אני מגלה את העוצמה הטמונה בידע המולד שבתאי הגוף שלנו, הגוף השלם שהוא חומר אנרגטי שטמונים בו כוחות של בריאה. הרפיה, התבוננות בנשימה, תנועה על גווניה מהווים חלק מהותי בבריאות שלנו ובתחושת הרווחה האישית ומאפשרים לנו גישה לאותם כוחות בריאה הטמונים בנו.

אני שמחה לקחת חלק בתהליך הגילוי הזה עם נשים שבוחרות לתרגל איתי ביחד.

תודה

מי ייתן וכל היצורים הברואים (ובוראים) יהיו חופשיים, מוגנים ואהובים

תארים ותעודות

מדריכה מוסמכת לפילאטיס מזרן 2008

תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה ובלשנות 2009

מטפלת מוסמכת בטכניקת איזון השדה האלקטרומגנטי 2010

מדריכת בוטייקו רמה 1 2021

מעשירה את עולמי בסדנאות ובתרגול בטכניקות מגוונות של גופ-נפש-רוח - בכל עת

Anchor 1
589.png
תמונה 8.jpg
Anchor 2
תמונה.jpg
bottom of page